Бесщелевие натяжні стелі


Натяжний полотно вже досить давно перестало бути інтригуючою новинкою ринку будівельних матеріалів. Але це якщо говорити про стандартні системах, оскільки, як і будь-який інший матеріал, цей постійно вдосконалюється, а на ринку регулярно з’являються нові, більш цікаві і красиво виглядають його різновиди. Відносно недавно з’явилися бесщелевие натяжні стелі, які базуються на абсолютно новий різновид кріплення, що дозволяє приховувати зазори між полотном і стіною. При цьому сам монтаж здійснюється за класичною технологією з мінімальними відхиленнями.

Інноваційність криється в гарпуні, приварюють безпосередньо до полотна із застосуванням професійного обладнання. Кріпильний елемент виконаний опуклим, завдяки чому він щільно прилягає до стіни. Гарпун досить гнучкий, що з одного боку, спрощує його монтаж, а з іншого – дозволяє створювати складні криволінійні конфігурації і забезпечувати хорошу стиковку з усіма типами оздоблювальних матеріалів.

Переваги

У бесщелевой натяжних стель досить багато переваг. Серед головних з них необхідно відзначити такі, як:

 • ідеально рівна поверхня;
 • по всьому периметру стіни відсутні щілини і зазори;
 • не потрібні декоративні вставки і плінтуса;
 • можливість втілення найсміливіших дизайнерських рішень;
 • можливість монтажу криволінійних конструкцій;
 • багаторазовий монтаж / демонтаж;
 • більш естетичний зовнішній вигляд в порівнянні з попередніми поколіннями.

При цьому нікуди не поділися позитивні сторони класичних типів конструкцій, такі як практичність, довговічність, надійність, захист від затоплення, пожежна безпека і ін.

Недоліки

А от мінусів у бесщелевой натяжної стелі набагато менше. Тут можна відзначити хіба що його новизну, через що деякі поки що компанії готові пропонувати такі рішення своїм клієнтам. Крім того, для його установки потрібні по-справжньому досвідчені і кваліфіковані монтажники з хорошим набором всього необхідного обладнання. Однак, ці недоліки не є актуальними для клієнтів компанії «Skarrу Sky» – ми успішно монтуємо системи даного типу і відмінно їх вивчили!

особливості монтажу

Найприкметніша особливість установки даної системи полягає в тому, що полотно тут заправляється виключно руками – використовувати шпатель не потрібно. Чим ще добре використання бесщелевой системи натяжних стель – полотно при необхідності можна пристебнути і відстебнути скільки завгодно раз, головне – робити це акуратно. Краще за все не братися за справу самостійно, а завжди викликати фахівців.

Монтуються бесщелевие натяжні стелі фактично за стандартною технологією. Різниця є, але є вона тільки при заправці полотна. В цілому ж, послідовність дій така:

 1. Визначається висота установки від перекриття. Для цього використовується лазерний або водяний рівень. Як правило, мінімальний відступ від базових плит перекриття становить не менше 4 см, за умови ідеальної поверхні, що буває вкрай рідко. Бесщелевие і щілинні стелі при визначенні рівня для монтажу профілю не мають особливостей, процес ідентичний.
 2. На наступному етапі монтується багет в стіну на саморізи (з інтервалом в 25-40 см між ними), в який і буде надалі заправлятися полотно. Його установка відбувається по всьому периметру приміщення.
 3. Заздалегідь відведені, викроєне на спеціальному обладнанні і доставлене на об’єкт полотно вставляється в профіль (без використання будь-якого інструменту – весь процес здійснюється вручну).

Як можна зрозуміті, бесщелевие и щілинні натяжні стелі Дійсно монтуються за Єдиним алгоритмом.

ВАЖЛИВО! Натяжка полотна починається з кута приміщення, кожен раз переходячи до протилежного. Якщо в приміщенні є зовнішній кут, монтаж слід починати з нього.

Після установки всі стики рекомендується обробити герметиком (силіконом). Процес відбувається наступним чином:

 • обприскується водою сам стик;
 • наноситься герметик;
 • силікон розрівнюється по шву злегка вологою губкою.

Така обробка, перш за все, необхідна в санвузлах та ванних де має місце підвищена вологість. Шар силікону створить перешкоду воді, яка без нього може заповнити стики, а також накопичуватися в міжстельовому просторі, приводячи до провисання полотна і руйнування через вогкість конструктивних елементів будівлі.

Зверніть увагу:
бесщелевой ПВХ натяжна стеля сьогодні не є оптимальним варіантом по співвідношенню ціни і якості. Хороші фахівці здатні запропонувати інші, не менш ефективні, але більш доступні варіанти.

Cтатті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *