Що робити, якщо ви пошкодили натяжна стеля


Натяжна стеля – красивий і ефектний вигляд покриття, який, проте, дуже чутливий до механічних пошкоджень. Його легко зачепити або порвати в результаті:

  • перестановки меблів, зокрема шаф;
  • заміни освітлення під стелею;
  • неакуратної прибирання;
  • через дитячі пустощі.

Перші дії до приїзду майстра по ремонту

Перше що потрібно робити, якщо гострий предмет випадково пробив натяжна стеля – не піддаватися паніці. Локальні проколи і порізи ПВХ плівки і тканини піддаються ремонту, але самостійно ви можете тільки обмежити розростання розриву.

Коли порвався натяжна стеля, що робити абсолютно не рекомендується, так це намагатися з’єднати розірваний тканину або ПВХ плівку стик в стик або укласти краю по лінії розриву внахлест. Стеля вже розтягнутий як тент, і знаходиться в напруженому стані. Будь-яке неакуратне рух може привести до збільшення діри.

Акуратно, не стягуючи краю ПВХ плівки один до одного, заклейте їх малярським (паперовим) скотчем. У випадку з тканиною не варто робити дій, поріз сам не «поповзе». Точений прокол або дірочку на місці, де гостра деталь порвала натяжна стеля, можна зафарбувати, якщо пошкодження зовсім вже невелика. Більше ніяких дій робити самостійно не рекомендується.

Послуги з ремонту пластикових вікон

Навіть якщо місце, де порвався натяжна стеля, затишне і непримітне сторонньому оку, залишати його без ремонту не можна. Такі дефекти здатні розростатися, а в подальшому привести полотно в повну непридатність. До того ж, який сенс псувати вид новеньких стель, на які було витрачено стільки коштів і зусиль.

Ось приклади ремонтопридатність дефектів натяжної стелі:

  1. Оплавлення плівки навколо вбудованого світильника.Виправляється установкою кільця з термостійкого пластика. Ширина підбирається такий, щоб приховати пошкоджену плівку.
  2. Розриви натяжної стелі поблизу декоративного багета. Якщо тканина ПВХ розійшлася на відстані до 15 см від стін, то її обрізають врівень з дірою. Після цього стелю натягують знову і заправляють обрізаний край під багет.
  3. Маскування місць розривів декоративними елементами, джерелами освітлення і вентиляційними гратами. Такий прийом можна використовувати всюди, де це доречно. Так приховують пошкодження, більш віддалені від стін.

Єдиний випадок, коли дрібним ремонтом не звільнишся – розрив ПВХ полотна біля зварного шва. Тут немає іншого вибору, крім як замінити натяжна стеля повністю.

Збережіть стелю в цілісності – звертайтеся до фахівців «Starry Sky»

Cтатті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *