Французькі натяжні стелі


Стилістичне рішення для приміщень в сучасному дизайні відрізняються свіжістю ідей і великою різноманітністю дизайнерських прийомів. Французькі натяжні стелі – один з елементів інтер’єру, який сьогодні застосовується досить часто і має безліч варіацій для декорування. У цій статті ми розглянемо переваги таких стель і розповімо про деякі їх особливості.

Чому французькі натяжні стелі?
ПВХ стелі використовуються в інтер’єрі різних країн, при цьому, особливо якісними вважаються французькі натяжні стелі. Також варто сказати, що винайдено це дизайнерське рішення саме у Франції – на це вказує витонченість цього предмета інтер’єру. Такі стелі являють собою полотно, розтягнуте на спеціальний каркас, що створює ілюзію завислого в повітрі стелі.

Перевага французьких натяжних стель
Перш за все, французькі натяжні стелі здатні приховувати всі недоліки поверхні, що не під силу іншим видам оформлення стель. Таким чином, можна перетворити старе приміщення або пропустити складний крок вирівнювання нерівній поверхні стелі.

Привертає також простота монтажу французьких натяжних стель – цю роботу варто довіряти виключно професіоналам, вони вже точно впораються з цією роботою оперативно. Роблячи ремонт у всій квартирі або приватному будинку, дуже важлива швидкість виконання робіт, у чому французькі натяжні стелі ціна процвітають серед конкурентних варіантів.

Але якщо технічні характеристики не завжди зрозумілі і переконливі, то візуальний ефект здивує будь-кого. Французькі натяжні стелі виконуються з різного матеріалу, що дозволяє домогтися будь-якого ефекту – візуального розширення, освітлення приміщення, створення графічних малюнків. Для виробництва французького глянцевого покриття використовується плівка ПВХ – матеріал, який під впливом нагрівання розподіляється по площі стелі і створює рівну блискучу поверхню. За рахунок цього досягається візуальне розширення простору, що відмінно виручає при формуванні інтер’єру невеликих приміщень.

Матові і сатинові французькі натяжні стелі
Для створення сатинових і матових французьких натяжних стель використовується тканинне полотно. Воно не має блиску і просто створює рівну м’яку поверхню. У таких стель обмежена колірна гама, вона представлена, в основному, в пастельних тонах, що якраз характеризує французький стиль – ніжний, витончений і ненав’язливий.

Для безпечної і якісної установки необхідно звертатися до послуг професіоналів – справжній фахівець знає, як уникнути помилок при установці. Французькі натяжні стелі служитимуть вам довго і прикрашати інтер’єр, а при правильному догляді, збережуться в відмінному стан через десятки років експлуатації.

Основні параметри, які вам потрібно знати для підрахунку вартості

  • Периметр зони натяжної стелі (напр. Периметр кімнати)
  • кількість кутів
  • кількість світильників
  • Необхідність обходу труб, колон та ін.
  • При наявності криволінійних сумарна довжина всіх викривлень
  • Тип плівки (матова, глянцева).

Cтатті

натяжной потолок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *