Особливості натяжних стель з сепаратором


Іноді натяжное покриття необхідно встановити в приміщенні дуже великого розміру. Природно, що без шва тут буде не обійтися. Це може стати рішенням, якщо габарити кімнати будуть невеликі, а просто більше, ніж буває цілісне полотно. Однак, якщо площа кімнати ще більше, необхідно встановлювати натяжні стелі з сепаратором.

Особливості конструкції

Головною особливістю такого рішення стане особлива деталь – сепаратор, що служить сполучною профілем для двох окремих фрагментів покриття. Вони не згуртовуються між собою, а з’єднуються у вигляді двох окремих шматків. Це необхідно, тому що просто спаяні полотно неминуче буде провисати.

Провисання завжди присутній і це вважається нормою, однак, при маленькій площі дане явище буде не дуже помітним, а на великих композиціях цей момент буде вже критичний. Нормальним значенням вважається викривлення площині приблизно на один сантиметр на кожен метр ширини стелі. Якщо воно буде більше, то викривлення площини стане видимим.

Тому, доводиться з’єднувати два незалежних фрагмента площині, усуваючи провисання і надаючи їй додаткову міцність. Встановлювати натяжні стелі з сепаратором варто тоді, коли ширина оформлюється приміщення більше шести метрів. У таких випадках, виготовляється два фрагмента покриття, загальною шириною рівною ширині приміщення і при цьому, кожен з них не повинен бути більше шести метрів.

Після того, як краю окремих шматків плівки або тканини будуть закріплені в пазах на багеті, що вийшов стик буде потрібно замаскувати. Робиться це, за допомогою звичайної маскувальною стрічки овальної форми. Як правило, вона буває білого кольору, але, в залежності від тону обраного для натяжки матеріалу можна застосувати і стрічки інших кольорів, головне, щоб маскує елемент виконував свою функцію – був непомітним.

Ще один варіант використання таких комплектуючих – створення обходів навколо колон або інших подібних частин інтер’єру. Тут також виникає необхідність з’єднання двох не поєднаних між собою полотнищ. При обході колон або інших схожих елементів малих радіусів, дуже добре підходить пластиковий багет, так як він не вимагає надпілов і може згинатися до потрібної форми.

Не обійтися без такого елементу і при створенні стельової композиції в мансардному поверсі. На стику двох, нахилених під різними кутами поверхонь часто потрібно з’єднати два шматки плівки. Сепаратор прекрасно підходить для цих цілей і служить відмінним рішенням проблеми. Якщо збирається стелю з декількома рівнями, то ця деталь стане в нагоді і тут. З її допомогою можна з’єднати два полотнища з плівки або тканини і зробити перехід між рівнями красивішим.

Як виглядає такою багет і рішення, змонтовані з його використанням

Цей різновид комплектуючих для натяжних композицій являє собою профіль з металу або ПВХ досить складної конфігурації. Вона встановлюється на місці передбачуваного стику двох фрагментів плівки або тканинного покриття. При створенні конструкції з одним великим площиною використовується алюмінієвий елемент, а для криволінійних ділянок більше підійде ПВХ профіль, так як його можна зігнути без надрізів. Щоб отримати більш повне уявлення про зовнішній вигляд цієї деталі і стелях, зібраних з її використанням, нижче представлено кілька фотографій, які демонструють як саму деталь, так і змонтовані композиції.

Cтатті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *