Особливості та варіанти різьблених стель apply


Натяжні стелі з’явилися на ринку матеріалів для оформлення приміщень відносно недавно і вже встигли показати себе найкращої сторони. Однак, дизайнери завжди прагнуть знайти нове, ще більш цікаве рішення і натяжні конструкції також видозмінюються. Так з’явилися різьблені натяжні стелі apply, що відрізняються від всіх інших видів таких покриттів і фото приклади подібного оформлення можна побачити в цій статті.

Особливості

Якщо перекласти назву таких конструкцій – «apply», з англійської мови, вийде слово «прикладати». Це практично повністю відображає суть даного рішення – воно складається не з одного, а відразу з двох полотен, розміщених одне над іншим. Верхня частина являє собою звичайне плівкове або текстильне покриття, а вся унікальність стелі укладена в нижній його частині – плівці, з вирізаним на ній візерунком. Полотна можуть розташовуватися впритул один до одного або перебувати на невеликій відстані.

Наявність вирізів в нижній частині композиції робить її унікальною і надає приміщенню особливий вид. Крім того, отвори або вирізи дозволяють вирішувати деякі функціональні завдання, з якими не виходить справитися іншими способами, що не зменшуючи зовнішню привабливість оформлення перекриттів.

функціонал

Можна використовувати різьблені стелі Аплі тільки як декоративну складову інтер’єру. Однак, вони допоможуть у вирішенні більш прозаїчних проблем, таких, як «надування» натягнутого полотна або навпаки – «втягування» його. Ці неприємності відбуваються через відсутність вентиляції застельового простору і недостатньо гарної підготовки перекриттів до монтажу композиції.

Вирізи в цьому випадку, дозволяють повітрю вільно циркулювати в просторі між двома натягнутими плівками, а у верхній можна встановити невелику вентиляційну решітку, приховану від очей. Крім того, всередині можна «заховати» вихід припливної вентиляційної системи, забезпечивши приміщення свіжим повітрям і не зіпсувавши інтер’єр зайвими вентиляційними гратами.

Ще одне завдання, яке допоможуть вирішити різьблені натяжні стелі apply – формування унікального інтер’єру. За допомогою таких композицій можна створювати абсолютно унікальне оформлення, так як форма і розташування вирізів можуть бути дуже різними. Додати унікальності приміщень можна, встановивши систему декоративного освітлення. Підсвічування можна змонтувати над верхнім полотном або між двома натягнутими полотнами.

Монтаж

Установка таких незвичайних стель відбувається за тим же принципом, що і монтаж стандартних рішень. Однак, робота займає більше часу, так як доведеться натягнути не одне, а два полотна відразу. При цьому, наявність підсвічування ще більше розтягує процес. Однак, не варто переживати з цього приводу – все монтажні роботи проводяться досвідченими майстрами і займають всього декілька годин.

Важно
встановлення композиції з двома рівнями покриттів значно зменшить загальну висоту кімнати. Тому, використовувати такі рішення потрібно лише в тих випадках, коли висота приміщення складе більше двох з половиною метрів після закінчення обробки. Інакше, перебувати в приміщенні буде не дуже комфортно.

Решта нюанси, пов’язані з монтажними операціями не так важливі і для господаря будинку значення не мають. Важливо лише заздалегідь продумати схему розташування світильників і всіх інших подібних пристроїв – після натяжки покриття монтаж освітлювального обладнання буде утруднений.

Варіанти візерунків

Існує стандартний каталог орнаментів, використовуваний при виробництві подібних покриттів. Однак, різьблені стелі apply можна виготовити на замовлення, запропонувавши дизайнеру свою форму вирізів. При цьому, ви отримаєте абсолютно унікальний варіант обробки, створений спеціально для вашої кімнати. Кілька стандартних варіантів подібного декору показано на прикладах нижче.

Приклади

Ознайомившись з варіантами візерунків, можна отримати лише загальне уявлення про те, як буде виглядати стеля після натяжки плівки. Тому, нижче наведено кілька фото прикладів того, як виглядають різьблені стелі apply після установки. За ним можна скласти власну думку про такий спосіб декорування інтер’єру та прийняти рішення про необхідність монтажу таких композицій у вашому будинку

Cтатті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *