Особливості та види натяжних стель з тисненням


Найпопулярнішим варіантів натяжної покриття є просте біле полотно, яке імітує звичайний побілений або пофарбований стелю. Однак, існує безліч різноманітних матеріалів, що дозволяють надати приміщенню зовсім інший вигляд. Наприклад – натяжні стелі, на яких є тиснення, як на фото, представлених в цій статті.

Особливості матеріалу

Основою таких полотнищ служить звична всім ПВХ плівка , що відрізняється від стандартного варіанту нанесеним малюнком. Він виконаний у вигляді тиснення по спочатку гладкій поверхні основи. Такі поверхні мають чіткий рельєф, отриманий при нанесенні візерунків і це є їх головною відмінністю. Крім того, для подібних стель використовується більш товста плівка, що збільшує її вагу і міцність.

Візерунки можуть бути дуже різними – від простого геометричного малюнка дол різноманітних метеликів, рослин, зірок або квітів. Вибір конкретного варіанту залежить від ваших власних уподобань і наявності того чи іншого виду полотна в тій компанії, яка буде займатися монтажем вашої конструкції. Підходити до вибору потрібно дуже ретельно, так як кожен з малюнків буде по своєму відбивати світло і виглядати.

Які варіанти бувають

Якщо не брати до уваги види конструкцій з авторським розписом, що виготовляються виключно на замовлення, то можливі наступні варіанти, які відносяться до групи витиснених:

  • Імітація тканини – замші, парчі або інших дорогих типів тканини, а також шкіри.

  • Різноманітні геометричні орнаменти, що покривають все полотно.

  • Рослини, сплетені в один суцільний візерунок

  • Метелики, контури квітів і інші подібні зображення

Будь-який з названих типів полотна матиме рельєф, так як зображення наносяться по суті, продавлювання основи. У деяких випадках, наявний рельєф практично не прощупується і не дуже помітний, але, при попаданні на площину променів світла, орнамент тут же стає видно.

Для яких приміщень підходить таке оформлення

Насправді, тиснення може прикрасити натяжна стеля абсолютно в будь-якій кімнаті або навіть в кухні і ванній. Але, найкраще, використовувати такі матеріали для оформлення віталень або спалень. Тут, візерунки на поверхні перекриття припадуть як не можна до речі – вітальня стане більш солідною. Якщо її стелю прикрашає замшеве покриття, а в спальні можна використовувати більш простий варіант полотна зі звичайним геометричним орнаментом – важливо лише те, як обраний матеріал буде поєднуватися з іншими обробкою інтер’єру. Колір також вибирається по стати наявного оформлення стін і підлоги.

Для коридорів та інших не дуже просторих приміщень краще використовувати звичайні гладкі плівки або текстиль – тут важливо створити відчуття вільного простору, збільшивши візуально обсяг тісного приміщення. Наявність візерунків на поверхні натягнутого матеріалу може створити зворотний ефект – приміщення здасться менш просторим. Теж саме можна сказати і про ванну – якщо її висота не надто велика, краще вибрати звичайне глянсове або матове покриття.

 

Cтатті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *