Переваги і недоліки застосування чорних натяжних стель на кухні


Для кухні натяжні стелі можуть стати одним з найбільш практичних рішень, з урахуванням простоти догляду за такою поверхнею і її основних характеристик. Однак, якщо на кухні змонтувати чорний натяжна стеля, на зразок того, що зображений на фото нижче, то приміщення повністю перетвориться і стане дуже оригінальним.

Переваги покриття

Для кухонного приміщення є сенс використовувати тільки ПВХ плівку, так як саме вона є несприйнятливою до впливу води, легко чиститься і відмінно виглядає. Текстильні покриття для приміщень такого типу підходять гірше, та як здатні вбирати в себе вологу, якої на кухні дуже багато. Крім того, доглядати за подібним полотном набагато складніше і при появі на ньому плям від жиру, який також є незмінним супутником приготування їжі, доведеться проводити грунтовне чищення або навіть повну заміну полотна.

Тому, розглядати як один з варіантів обробки перекриття в цій частині будинку варто лише плівкові покриття. Вони мають свої особливості і гідності:

  • Абсолютно несприйнятливі до вологи.
  • Здатні врятувати вас від затоплення зверху – при протіканні, вся вода збереться всередині розтягнулася плівки і не витече назовні. Після цього її можна просто злити і заново натягнути полотно.
  • Всі наявні дефекти базової площини надійно сховаються на натягнутим стелею.
  • Монтаж займає зовсім небагато часу і в стандартному приміщенні на цю операцію піде всього кілька годин.
  • При бажанні, можна встановити безліч вбудованих світильників в будь-яких точках полотна – саме, там, де необхідне світло. Наприклад, таке освітлення відмінно доповнить основну люстру, якщо розташувати кілька світильників над робочою поверхнею.
  • ПВХ, який служить основою натягується полотна, пожежобезпечний і не горить.

Всі ці плюси характерні не тільки для чорних покриттів, а взагалі, для всіх натяжних конструкцій.

Недоліки

До мінусів цього рішення в оформленні можна віднести лише кілька моментів, які, на тлі достоїнств, не так вже й великі:

  • Висота приміщення трохи зменшиться. Однак, при використанні найбільш сучасних монтажних профілів, відстань, на якому буде натягнуто нове покриття, становитиме всього три – чотири сантиметри від базової поверхні.
  • Полотно з ПВХ чутливе до нагріву. Воно не загориться, але, може розплавитися і тому варто правильно підбирати потужність встановлюваних в світильники ламп, а також дотримуватися ще кілька інших рекомендацій щодо експлуатації таких стель.
  • У глянсових полотнах буде відображатися все, що знаходиться під ними. Це не найсуттєвіший момент, але, для багатьох він має значення. Якщо ви не хочете мати над головою величезне дзеркало, вибирайте матову фактуру покриття.

Інших серйозних недоліків подібна обробка не має. Кількість позитивних моментів значно перевищує кількість мінусів, характерних для натяжних конструкцій і тому, звертати увагу на більшість з них не варто.

Особливості чорного кольору

Вибираючи чорний натяжна стеля для того, щоб встановити його на своїй кухні, обов’язково слід враховувати його особливості. В першу чергу, варто звернути увагу на те, що такі темні поверхні будуть неминуче здаватися ближче, ніж вони є. Це призведе до того, що стелі здадуться менш високими. Уникнути такого ефекту допоможе глянсова плівка – в ній, як у дзеркалі. Все буде відображатися і за рахунок цього, ефекту низьких стель не з’явиться.

На такому темному тлі будуть помітні всі забруднення і краплі. Доведеться досить часто проводити очищення покриття, хоч це і не дуже складно. При цьому на глянці можуть залишатися розводи при використанні звичайних засобів для очищення і можливо, доведеться купувати спеціальні розчини які можуть недешево коштувати.

Таке оформлення підходить не для кожного інтер’єру. Ретельно продумайте дизайн своєї кухні і подумайте про те, наскільки добре подібне оформлення стелі впишеться в загальну картину. Нижче наведено кілька фото прикладів того, як глянсовий чорний натяжна стеля виглядає на кухні. Вони допоможуть отримати загальне уявлення про таку обробці.

Cтатті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *