Переваги та недоліки рельєфних натяжних стель


Об’ємні стельові конструкції ще кілька років тому збирали виключно з ГКЛ або інших листових жорстких матеріалів. Зараз з’явилася можливість створити рельєфний натяжна стеля, який виглядає набагато цікавіше жорстких композицій і при цьому, не зажадає від вас ніяких спеціальних умінь при монтажі – все зроблять навчені співробітники тієї компанії, в якій ви замовите подібне оформлення.

Переваги та недоліки рельєфних натяжних стель

Переваги рішення

Дуже багато хто до цих пір не згодні з тим, що подібні рішення мають більшу кількість плюсів при мінімальних недоліки. Особливу увагу викликає питання безпеки штучного полотна для здоров’я. На це питання варто відразу ж дати однозначну відповідь: якісне покриття такого типу не зашкодить здоров’ю і не виділяє шкідливих речовин. Решта моменти ми розглянемо нижче і почнемо з переваг подібної обробки:

 • Натяжний полотно на відміну від жорсткої стельової композиції дозволяє з меншими затратами створити вигнуті і плавні переходячи між різними рівнями.
 • У образующемся застельовому просторі можна прокласти різні комунікації інженерного плану: проводку, труби або повітроводи. Також там легко змонтувати шар утеплювального або звукоізолюючого матеріалу.
 • Деякі види полотна дозволяють домогтися зорового ефекту збільшення об’єму приміщення за рахунок відбивної здатності плівок.
 • Монтаж займає мінімальний час і при цьому, не утворюється практично ніякого сміття, крім кількох жмень пилу і обрізків полотна.
 • Є кілька видів фактур і величезна кількість можливих кольорів плівки або тканини, які будуть натягатися.
 • Світильники можна буде розташувати в будь-якій точці композиції.
 • Для установки вистачатиме на довше сильно зменшувати висоту приміщення – є варіанти, при яких покриття натягується всього на відстані трьох – чотирьох сантиметрів від основи.
 • Можна поєднувати в одній композиції кілька кольорів або фактур покриття – як на різних рівнях, так і в межах однієї площини.
 • Вартість такої обробки буде нижча від аналогічної за зовнішнім виглядом конструкції з ГКЛ або інших твердих матеріалів.
 • Вам не доведеться займатися монтажем самостійно – всі роботи проводять фахівці тієї компанії, в якій ви замовите свою стелю.

Крім перерахованих вище плюсів, ви отримуєте водостійке покриття, якщо використана плівка і дуже красиву поверхню, що нагадує рівно оштукатурений стелю, якщо натягується текстильне полотно.

Переваги та недоліки рельєфних натяжних стель

Мінуси натяжних композицій

Для багатьох найістотнішим недоліком такого оформлення є неможливість самостійної натяжки покриття. Це не вийде зробити, якщо ви вибрали плівковий тип стелі – для його монтажу потрібне спеціальне обладнання. Текстиль також непросто змонтувати і для установки такого типу поверхні необхідні спеціальні навички. Однак, всі ці особливості не можна віднести до істотних недоліків. Якщо розглядати більш серйозні мінуси, то список вийде не таким вже й великим:

 • Висота стін все ж зменшиться, хоч і не набагато.
 • Покриття з плівки не дуже міцні.
 • Локальний ремонт стелі в переважній більшості випадків неможливий.
 • Слід уважно підбирати освітлювальні прилади по потужності.
 • Існує ризик придбати підроблені матеріали – будьте уважні при виборі фірми. Яка буде займатися вашими стелями.

Інше несуттєво – будь-яке рішення так чи інакше має безліч недоліків і переваг. Важливо інше – майже всі перераховані моменти можна нівелювати простий акуратністю при експлуатації стелі і виборі компанії, в якій буде зроблено замовлення.

Приклади

Більш детальне уявлення про те, як можуть виглядати рельєфні натяжні стелі дадуть кілька фото прикладів подібної обробки, наведених нижче. За ним можна скласти перше враження і якщо вас зацікавить такий варіант оформлення, можна звернутися у фірму. Що займається натяжними конструкціями. Там вам покажуть зразки покриттів, змоделюють на екрані комп’ютера зовнішній вигляд різних типів композицій і допоможуть визначитися з вибором відповідного матеріалу.

Переваги та недоліки рельєфних натяжних стель

Переваги та недоліки рельєфних натяжних стель

Переваги та недоліки рельєфних натяжних стель

Переваги та недоліки рельєфних натяжних стель

 

Cтатті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *