Переваги і зовнішній вигляд натяжної стелі – мозаїки


В даний час в моду входять нестандартні натяжні стелі або оформлені незвичайним чином. Однією з різновидів таких нестандартних рішень є натяжна потолокмозаіка ». Зовнішній вигляд таких покриттів дуже відрізняється від стандартних плівок або текстилю і стоїть на окремий розгляд.

Різновиди музичного полотна

Є кілька варіантів таких покриттів, що відрізняються один від одного дуже сильно. Деякі з них копіюють поверхні з мозаїчним малюнком, виконаним за класичною технологією – зі шматочків мармуру або скла. Однак, визначити, що перед вами натягнуто саме полотно, а не стеля, оформлений за стандартною класичною технологією досить легко, тому що поверхня покриття плоска, без об’ємних деталей.

Другий варіант подібного оформлення більш реалістичний і імітує поверхню, набрану з дрібніших квадратних плиток. Зображення таке ж плоске, як і в першому випадку, але, відрізнити «підробку» буде вже не так легко за рахунок більш дрібних деталей, складових малюнок. Крім того, шви між подібними плитками зазвичай затираються врівень з поверхнею і за рахунок цього, ефект більш реалістичний.

Третій поширений варіант покриття типу «мозаїка» – спеціальне полотно з візерунком, що складається з дрібних геометричних фігур практично одного відтінку. Таке покриття створює ефект суцільної поверхні, зібраної з окремих дуже дрібних деталей, впритул покладених один до одного. При цьому, візерунок переливається в променях світла і створює дуже гарні ефекти.

Однією з різновидів мозаїки можна назвати скляні вітражі, які також можна імітувати за допомогою натягуються плівок. Для більшої реалістичності можна встановити в застельовому просторі приховане освітлення. А орнамент нанести на спеціальний тип плівки – напівпрозоре полотно. При використанні такого матеріалу, після включення світильників, прихованих всередині конструкції, ваш вітраж буде світитися і створювати дуже красиве освітлення в кімнаті.

Переваги такого оформлення

Головним достоїнством установки подібних конструкцій є дуже недовгий термін виконання всіх необхідних робіт. За півдня ви можете стати власником нового покриття з ідеально гладкою поверхнею. Це ж гідність поширюється і на мозаїчне полотно – з класичної укладанням окремих фрагментів картини можна провозитися не один тиждень, а тут все буде готово за кілька годин.

При цьому, з’являється ще одна перевага такої обробки – зникає необхідність вирівнювати підстава. Якщо в класичному варіанті і навіть при використанні готових наборів плиток підставу під них все одно доведеться вирівнювати, то у випадку з плівковою конструкцією необхідності в цьому немає. Вона натягується нижче рівня основного перекриття і не тільки не потребують ніяких операцій з вирівнювання, а й відмінно приховає всі наявні дефекти.

Не менш важливою перевагою, яким володіє будь-який натяжна стеля типу «мозаїка», буде можливість підібрати абсолютно будь-який візерунок для зображення його на матеріалі. Ви маєте можливість копіювати найвідоміші картини, створити у себе вдома копію мозаїчних картин з різних палаців або просто придумати власний варіант малюнка – фотодрук дозволяє реалізувати майже будь-яку вашу ідею.

Як виглядає таке оформлення

Варіантів використання музичного полотна дуже багато. Ви можете прикрасити орнаментом всю площу стелі або нанести його тільки в певному місці – залежить все це, тільки від ваших власних уподобань. Однак, не варто використовувати в оформленні такої декор, якщо весь інший інтер’єр зроблений в стилі «техно» або «хай тек» – всі деталі повинні відповідати один одному. Нижче наведено кілька фото прикладів того, як може виглядати натяжна стеля типу «мозаїка» в різних інтер’єрах.

Cтатті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *