За яких умов краще не встановлювати натяжні стелі?


Xотім звернути Вашу увагу на кілька важливих факторів, при яких краще не встановлювати натяжна стеля.

Чого боїться натяжна стеля з плівки ПВХ.

Такий матеріал дуже боїться гострих або гарячих предметів. Як не дивно, найчастіше нам доводиться ремонтувати або повністю міняти саме полотно з плівки ПВХ в дитячих кімнатах. Високо підкинута іграшка, кулька або стріла, випущена з іграшкової зброї, запущений під самий верх вертоліт і безліч інших цікавих подій, які відбуваються в кімнаті у дитини – ось ті чинники ризику, які неможливо передбачити. Якщо Ваші дорогі і улюблені діти з цього “тіста” :), то рекомендуємо Вам замовити в дитячу тканинний стеля.

Приміщення в яких часто проводяться розважальні заходи супроводжуються великою кількістю пострілів з хлопавок, бенгальських вогнів, вибухами петард або міні салютів, теж рекомендуємо застосовувати тканинні полотна.

Якщо в приміщенні буває мінусова температура (дачний будинок), то при таких умовах, полотно спочатку почне провисати, а потім може і тріснути.

Крім цього плівка ПВХ дуже боїться різкого охолодження, наприклад якщо взимку, коли в квартирі сильно топлять батареї і дуже жарко, відкрити вікно, то негативна температура і протяг, можуть пошкодити матеріал.

Натяжна стеля не виправдає себе, якщо в кімнаті є потужні лампи або прожектори, спрямовані вгору. Такі освітлювальні прилади можуть з часом розплавити полотно або змінити його фактуру.

Плівка з ПВХ боїться крапель і бризок від агресивних складів, таких як, луг, всілякі кислоти або інші рідини, здатні розчиняти полівінілхлорид. Тому, для технічних або промислових приміщень, з високою ймовірністю попадання таких рідин на самий верх, краще не встановлювати ПВХ стелю.

Чого боїться тканинний натяжна стеля.
Полотно з тканини хоч і просочується сучасними, водовідштовхувальними складами, але не може в повному обсязі впоратися з водоутримання або високою вологістю, відповідно замовляти тканинний стеля наприклад у ванну кімнату, санвузол, приміщення з басейном або парною не рекомендуємо!

З приводу вибору типу натяжної стелі, Ви завжди можете порадитися з нашими менеджерами.

 

Cтатті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *