Застосування блакитних натяжних стель


Серед безлічі варіантів забарвлення натяжних полотен, особливо виділяються світлі і життєрадісні відтінки, які можна віднести до «природним» тонам – жовті, зелені, блакитні і взагалі все, що зустрічаються в живій природі. При цьому, натяжні стелі блакитного кольору, як на фото нижче, будуть самими «природними», нагадуючи нам про прозорому небі над головою.

Особливості

Цей колір має чудову властивість заспокоювати. Знижується дратівливість, поліпшується самопочуття і стимулюються творчі здібності. Однак, наявність заспокійливого ефекту має і зворотну сторону. Спокійні і повільні люди в приміщенні з такою обробкою можуть стати ще більш пасивними. Тому, для спокійних і меланхолійних натур блакитний натяжна стеля може стати не кращим рішенням. Його потрібно «розбавити» іншими, більш яскравими фарбами.

Друга важлива особливість – візуальне розширення простору. Кімната, незважаючи на те, що при монтажі скрадається невелика частина її висоти, буде здаватися вище, якщо вибрати максимально світлий відтінок. Особливо сильно відчувається даний ефект, якщо натяжна блакитний стеля має фактуру «глянець», як на представленому нижче фото. Відображення, що виникають в дзеркальній поверхні полотна, підсилюють ефект розширення простору.

Як і всі конструкції натяжної типу, подібна обробка дасть можливість приховати навіть найсерйозніші наявні недоліки перекриття, що є дуже важливою особливістю натяжних конструкцій в цілому. Ніяких спеціальних операцій для усунення дефектів в цьому випадку не буде потрібно. Досить просто встановити таку композицію і всі недоліки будуть приховані за натягнутим полотном.

Недоліки рішення

Особливо помітних мінусів у подібної обробки немає. Є лише один момент, який може мати значення – висота стін зменшиться. Це пов’язано з технологічними особливостями подібних конструкцій і уникнути зменшення висоти кімнати не вийде. Інших істотних мінусів у вирішення просто не існує, а сам колір дуже універсальний в плані використання в приміщеннях різного типу.

Де краще використовувати подібні покриття

На відміну від безлічі квітів, конструкція такого світлого відтінку може стати відмінним рішенням для абсолютно будь-якої кімнати в будинку. Навіть в такому невеликому за площею місці, як ванна, вона буде дуже до речі. Наприклад, тут можна змонтувати блакитний глянцевий стелю, який ідеально підійде за колірною гамою, як символізує воду, так і за фактурою – глянець зробить навіть найтісніший ванну більше візуально.

У дитячих кімнатах такі покриття допоможуть створити затишну і спокійну обстановку, яка сприятиме концентрації дитини під час навчання або заспокоювати його перед сном. При цьому, можна доповнити основний тон полотна яскравими елементами жовтого кольору, що нагадують сонце. У такій дитячої діти будуть відчувати себе комфортно і весело.

Окремої уваги завжди заслуговує передпокій. Тут, як правило, не дуже багато місця і немає вікон. Стандартним рішенням для коридорів і прихожих є білий колір, але, є можливість перетворити цю частину будинку, встановивши тут блакитний глянцевий натяжна стеля, як на фото. Таке оформлення перекриттів візуально додасть обсягу навіть самим невеликим і вузьких коридорах, якщо грамотно розташувати освітлення.

Вітальня стане менш офіційною і тут завжди буде радісна атмосфера, а гості, навіть потрапили в цей будинок вперше, не відчуватимуть себе скуто. При оформленні спальні можна використовувати більш насичені темні варіанти цього кольору. Використання такої колірної гами сприятиме повноцінному відпочинку, так як подібні відтінки дозволяють швидше розслабитися і повноцінно виспатися. На кількох фото прикладах нижче показано, як блакитний натяжна стеля виглядає в різних приміщеннях.

Cтатті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *