Варіанти дворівневих натяжних стель з фотодруком


За допомогою натяжна конструкції можна швидко і не дуже дорого перетворити абсолютно будь-який інтер’єр. Однак, стандартні конструкції вже давно нікого не дивують. Надати оформленню ексклюзивність допоможуть натяжні дворівневі стелі з фотодруком. Такі композиції обійдуться набагато дорожче, а виглядають набагато цікавіше стандартних однорівневих рішень.

Переваги та недоліки двоярусних рішень

Крім того, що подібні конструкції виглядають красивішим та привабливішим звичайних потоків з одним рівнем, вони володіють і іншими, не менш суттєвими достоїнствами. Найсуттєвішими з усіх будуть наступні плюси:

 • Два яруси дозволять замаскувати найістотніші вади базової площини.
 • З’являється можливість установки більш масивних світильників.
 • При необхідності, в більш об’ємною частини композиції можна прокласти необхідні інженерні комунікації.
 • Фотодрук дозволяє створити унікальне оформлення.
 • Можна використовувати різні типи матеріалів на різних рівнях для того, щоб обробка була унікальною і красивою.
 • Такі конструкції допоможуть візуально розділити велике приміщення на кілька зон.
 • Наявність другого ярусу дає можливість використовувати візуальні ефекти збільшення простору.

При такому списку плюсів, у дворівневих рішень є всього пара недоліків: вони займають більше місця, ніж стандартні стелі і ще один мінус, характерний для всіх натяжних стель – неможливо змонтувати їх самостійно. Для виконання таких робіт необхідний спеціальний інструмент, а також деякі особливі навички.

Варіанти композицій

Незважаючи на те, що такі рішення здаються досить простими за формою, можна по різному використовувати головний декоративний елемент конструкції – полотно з нанесеною фотодруком. Його можна розташувати в різних частинах стелі і від цього зміниться загальне враження від декору. В основному, використовуються наступні варіанти розташування малюнків:

 • На верхньому ярусі композиції. Цей варіант використовується в тих випадках, коли стеля являє собою комбінацію нижнього ярусу, оперізувального кімнату і центральній частині, розташованій вище.

 • На нижній частині. Таке рішення красиво виглядає в тих випадках, коли нижня частина конструкції виконана у вигляді виступаючої деталі або окремого об’ємного елемента.

Існує і ще один варіант використання малюнка на полотні в дворівневих рішеннях – як фон для підсвічується зсередини деталі. Для подібних стель необхідно використовувати спеціальну різновид плівки – напівпрозору. Вона пропускає світло і встановивши всередині композиції світлодіодне підсвічування, можна змусити світитися певну ділянку покриття. Найчастіше, такий прийом використовується для створення псевдо вітражів.

Види друку

Щоб надрукувати малюнок на плівці або текстильному покритті, можна використовувати різні види чорнила. Вони мають різну вартість і відрізняються по своїми характеристиками.

 • Найдешевший варіант друку – сольвентні чорнило. Вони підходять для друку на текстилі і не застосовуються для плівкових виробів. За своїми характеристиками, це не найкращий варіант для нанесення малюнків на полотна, натягує в невеликих за площею приміщеннях або дитячих кімнатах, так як мають невелику токсичністю. Зображення можуть мати ширину навіть більше трьох метрів.
 • Ультрафіолетовий друк підійде для будь-якого матеріалу і коштувати буде трохи дорожче першого варіанту. Використовується двоетапна друк: спочатку наноситься фарбувальний склад, а після цього, він піддається обробці ультрафіолетовими променями, що додають фарбі стійкість і довговічність. Спосіб абсолютно нешкідливий і використовувати подібні малюнки можна в будь-яких приміщеннях. Обмежена ширина малюнка – 2,2 метра.
 • Найдорожчий спосіб нанести малюнок – використовувати латексну друк. Це дуже щільні і яскраві склади, які підходять для використання на будь-яких типах покриттів. Ширина малюнка практично не обмежена, але, вартість буде високою.

Приклади

Для т ого, щоб отримати найбільш повне уявлення про те, як можуть виглядати дворівневі стелі з фотодруком, нижче наведено кілька фото прикладів подібної обробки.

Cтатті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *