Використання в інтер’єрі жовтих натяжних стель


Ще не так давно білий був практично єдиним кольором стельової конструкції. Зараз, з падінням цін на кольорові плівки для натяжних стель, з’явилася можливість відносно недорого надати своїй кімнаті індивідуальність, за рахунок вибору нетипового відтінку плівки. Особливо цікаво в інтер’єрі змориться жовтий натяжна стеля.

Особливості кольору

Вибираючи покриття такого незвичайного тону, варто вивчити його особливості. Перш за все, варто звернути увагу на вплив різних кольорів на психологічний стан людини. Жовтий в цьому плані буде одним з найбільш впливають – він сприймається позитивно, асоціюючись із сонячним світлом. Тому, лимонний стеля буде надавати підбадьорливо.

З цієї причини, не варто використовувати подібне оформлення в дитячих кімнатах і спальнях. В обох зазначених кімнатах необхідний інший настрій – в спальні краще використовувати більш спокійні варіанти забарвлення покриття, що сприяють розслабленню, а жовта стельова конструкція в дитячій зробить дитину занадто активним і він буде гірше засинати.

Зменшити тонізуючий ефект можна, вибравши не настільки насичену і яскраву плівку – як і всі інші кольори, жовтий може бути дуже різним. Ще один варіант – зробити яскраво пофарбованої не всю площу перекриття, а лише деякі ділянки композиції. В цьому випадку, основна площа полотна може бути навіть білої, а яскраві вставки будуть створювати спільне позитивний настрій.

Де краще використовувати подібне оформлення

Найкраще, встановити натяжна стеля жовтого кольору в кухні або передпокою. У кухонному просторі настільки «сонячна» композиція створить необхідно настрій вранці, змушуючи вас швидше прокинутися, а передпокій стане яскравішим і буде виглядати дуже незвично. Для віталень краще вибрати не занадто насичені варіанти кольору і віддати перевагу пастельним або блідим відтінкам.

Застосування таких рішень в ванних кімнатах спірно – простір тут часто обмежене, як і висота стін. Тому, варто заздалегідь продумати всі плюси і мінуси подібної обробки – якщо приміщення маленьке і невисока, то даний колір буде створювати ілюзію зменшення простору. Виходом стане використання плівок з менш насиченою забарвленням і установка додаткового освітлення.

Втім, всі ці рекомендації носять лише загальний характер. Для багатьох, подібна обробка буде абсолютно доречна як в спальні, так і у ванній – важлива ваша особисте сприйняття кольору. Крім того, необов’язково робити полотно суцільний забарвлення – досить використовувати невеликі вставки на деяких ділянках конструкції і загальне сприйняття інтер’єру відразу зміниться.

Поєднання

Говорячи про різні вставках або фрагментарне оформленні перекриттів плівками різних кольорів, необхідно з’ясувати, які фарби найбільш вдало будуть поєднуватися з жовтим. В цілому, цей колір добре гармонує практично з усіма барвами, але з деякими з них виходять дуже вдалі поєднання:

  • Світло зелені стіни будуть відмінно доповнює і трохи зменшувати яскравість лимонного покриття на стелі.
  • Білий стане найкращим компаньйоном – таке поєднання дозволить одночасно створити дуже насичену картину оформлення, не перевантажуючи очі.
  • Любителі екстравагантних сполучень по достоїнству оцінять спільне використання сонячно яскравих фрагментів з чорними або темно фіолетовими тонами.
  • Всі відтінки охри або коричневого будуть хорошим вибором. При цьому, бажано підбирати однаково насичені варіанти забарвлення різних поверхонь або зробити поверхню перекриття трохи світліше, щоб не створювалося відчуття зменшення простору.

Cтатті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *