Використання в спальні червоних натяжних стель


Спальня – не найкраще місце для використання насичених кольорів в обробці. Проте, в спальні нерідко встановлюють червоний натяжна стеля, який, як може здатися, не зовсім підходить для даного приміщення. З одного боку це так, але, багатьом така обробка подобається. Спробуємо з’ясувати, чому.

Вплив кольору на емоції

Однією з причин, за якими в спальнях використовують настільки насичений колір при оформленні перекриттів, є його чуттєвість. Він асоціюється з пристрастю, збудженням і енергією. Такий вплив здатне пожвавити згаслі емоції і відчути себе молодше і бадьоріше. Це може виявитися корисним, як молодим парам, таки людям більш солідного віку.

Крім того, при виключенні світла, поверхня буде здаватися дуже темною, так як всі кольори цієї гами поглинають світло, а в темному приміщенні легше заснути. Незважаючи на загальну енергійність і насиченість забарвлення, стельова конструкція може не тільки порушувати, а й навпаки, сприяти більш повноцінному відпочинку. Важливо лише повністю перекрити віконний отвір товстими шторами, щоб світло з вулиці не проникало в кімнату.

Вранці ж, прокинувшись, необхідно отримати заряд бадьорості, який нам подарує стелю яскравого забарвлення. Якщо грамотно доповнити його іншими, більш світлими фарбами, настрій неодмінно покращиться, а саме цього часто не вистачає навіть після повноцінного відпочинку. При цьому, є безліч відтінків червоного, які можна і потрібно використовувати, так як кожен з них має власний «характером».

Фактури і матеріал полотна

Крім використання різних відтінків, натяжні покриття дають можливість вибирати фактуру полотна і навіть матеріал, з якого буде зроблена стеля. Вибір фактур досить широкий, щоб знайти підходящий варіант для різних за стилем спалень:

  • Глянець – володіє здатністю, що відображає і візуально додасть висоти приміщення. При цьому, дана фактура найсильніше підкреслить яскравий і насичений відтінок полотна.
  • Матова поверхня приглушує світло і налаштовує на більш спокійний лад. Тому, для матових покритті краще підійдуть менш насичені відтінки червоного.
  • Сатин є проміжним варіантом, між глянцевими і матовими поверхнями. Він набагато менше відбиває світло, але, створює відчуття глибини і обсягу.

В якості вихідного матеріалу для стель використовується всього два види полотна: текстиль та ПВХ плівка. При цьому, текстиль може мати лише матову фактуру, в той час, як плівки можуть бути будь-якими – сатиновими, матовими або глянцевими. Цей момент потрібно враховувати при виборі матеріалу.

загальні поради

Якщо ви твердо вирішили змонтувати в своїй спальні червоний натяжна стеля, незайвим буде прислухатися до кількох порад, наведеним далі. Всі вони допоможуть створити більш гармонійний і затишний інтер’єр.

  • Глянець розширює простір і відмінно підходить для використання в невисоких кімнатах. Однак, варто враховувати, що все знаходиться безпосередньо під такими стелями, буде відображатися в них, як у дзеркалі. Якщо вам не хочеться бачити своє відображення кожного разу, коли ви лягаєте на ліжко, вибирайте іншу фактуру.
  • Сатин, на відміну від глянцю, не служитиме в якості стельового дзеркала, але, сприяє кращому розсіюванню світла по приміщенню. Для темнуватих спалень він стане відмінним варіантом.
  • Матові покриття здаються ближчими, ніж є на самому беле і приглушують світло. У темних кімнатах варто подумати про збільшення кількості світильників, а для низьких приміщень ця фактура буде не кращим вибором.

Решта залишається на ваш розсуд – якщо подібні відтінки вам подобаються, не слухайте нікого і робіть таку кімнату, яка вам до душі. Пам’ятати потрібно тільки про одне: оформлення повинно вам подобатися і не дратувати своїм виглядом.

 

Cтатті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *