Заміна натяжної стелі


Натяжні стельові конструкції мають більшу кількість переваг, про які відомо вже всім. Однак є у них цілий ряд менш очевидних на перший погляд переваг, ще більш підвищують їх практичність і актуальність. Одна з них – можливість при бажанні або необхідності замінити натяжний полотно на інше, що відбувається з мінімальними тимчасовими і фінансовими витратами. Завдяки цьому експлуатувати такі конструкції можна до 50 років, що є найкращим результатом серед будівельно-оздоблювальних матеріалів.

Якщо вам з тих чи інших причин знадобилася заміна натяжної стелі, звертайтеся в компанію «Небо». Ми надаємо такі послуги всім замовникам, в тому числі і тим, які первинний монтаж замовляли не у нас. Наші фахівці працюють з усіма кріпильними системами, легко справляються з будь-якими матеріалами, одно- і багаторівневими конструкціями. Ми готові в стислий термін вирішити будь-які завдання.

У яких випадках необхідна заміна натяжної стелі

Звичайно, все господарі намагаються експлуатувати свої приміщення і їх обробку гранично акуратно. Але статися може всяке, так що пошкодження оздоблення, в тому числі стельової – не рідкість. Невеликі, точкові дефекти, в переважній більшості випадків можна усунути дрібним ремонтом. Однак трапляється, що проблеми виходять занадто масштабними, і вирішити їх можна тільки шляхом заміни натяжної стелі.

Найчастіше до нас за подібними послугами звертаються в наступних випадках:

  • покриття отримало великі розриви, множинні проколи і інші критичні пошкодження, що не піддаються ремонту;
  • полотно провисло в результаті серії затоплень або з іншої причини;
  • на поверхні за роки експлуатації без догляду скупчилися непереборні забруднення (нікотин, сажа та інші речовини з сигаретного диму, кухонні жири, ін.);
  • є бажання освіжити інтер’єр, змінити його кольору та стилістичні акценти (встановити замість матового покриття з глянцем / фотодруком та ін.).

У всіх цих і багатьох інших ситуаціях стельову обробку кімнати можна замінити в самий стислий термін, без будь-яких підготовчих та інших робіт. Досить просто подзвонити нам, викликати заміряють, дочекатися розкрою і монтажників, які зі своїм завданням впораються за 2-4 години в залежності від розмірів приміщення і особливостей конструкції.

Коли це не потрібно

Зверніть увагу, що навіть при пошкодженні поверхні повна заміна натяжної стелі буде потрібно не обов’язково, оскільки тут дійсно багато чого можна відремонтувати і красиво задекорувати. наприклад:

  • якщо вас затопили, і в плівці зібралася вода, майстри зможуть її акуратно злити і повернути полотна початковий стан;
  • отвори, що мають діаметр до 20 см з високою часткою ймовірності, можуть бути відремонтовані (наклеюванням латок), а місця усунення проблем – задекорована і зроблені непомітними (шляхом установки в проблемному місці ще одного світильника, датчика пожежної сигналізації, елемент декору або чогось іншого ).
Загалом, за умови, що спочатку були використані якісні полотна, є всі шанси, що їх пошкодження можна усунути з мінімальними витратами.

 

Cтатті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *