Зоряна натяжна стеля


Мрієте про далеких галактиках і підкорення космічного простору? Натяжна стеля «зоряне небо» подарує вам міріади мерехтливих зірок над головою. У сфері обробки така технологія є порівняно новим рішенням, що забезпечує унікальний декоративний ефект в комплексі з надійністю і довговічністю самого стельового покриття.

Як створити «зоряне небо» прямо у себе вдома?

Для облаштування натяжної стелі з ефектом «зоряного неба» виконується установка світлового генератора, який буде відповідати за гарне сяйво зірок над головою. Як зірочок і їх скупчень використовуються зрізи кабелю з оптоволокна, що підводяться до обладнання. Щоб отримати закінчений малюнок, а не хаотично розташовані точки, що світяться нитки розміщуються в суворій послідовності, яку продумали дизайнери і відтворили розробники.

Яким чином окремі елементи з’єднуються в незвичайну конструкцію, і яка ціна такої краси?

 • Для максимальної реалістичності інженери виконують розробку спеціального ПО, що завантажується в блок-контролер.
 • Технології дозволяють створювати нові сузір’я, змінювати картинку падіння світла, надаючи стелі зовсім нове зображення без складних конструкційних змін.
 • В одному блоці може розміщуватися до 20 виходів, що в сумі дає можливість вивести на поверхню до 4 тис. Крапок, що світяться-зірок!

Які світлові ефекти можна реалізувати?

На натяжній стелі «зоряне небо» можна створювати освітлення різної інтенсивності, що тільки підсилює декоративний ефект і робить його більш реалістичним. В якості фону можна обрати:

 • полотно темного кольору,
 • мерехтливий фон,
 • збільшене зображення Місяця або іншого небесного світила,
 • фото справжнього нічного неба.

Частково «зоряний» натяжна стеля монтується за аналогією зі звичайним – кріплення полотна виконується на профільний алюмінієвий каркас.

Компанія «Небо» пропонує незвичайні дизайнерські рішення для тих, кому більше не хочеться бачити у себе в квартирі нудне біле полотно над головою. Наші майстри допоможуть перетворити стандартний поверхню в розкішне небо з мерехтливими зірками, фото якого не раз привертало вас в журналах по дизайну інтер’єру.

Натяжна стеля «зоряне небо»: нюанси установки

Якщо подивитися на фото натяжної стелі з ефектом зоряного неба, досить складно уявити собі, як влаштована ця конструкція. Втім, для фахівців вона не здається чимось незвичайним, хоча, звичайно, її монтаж має свої особливості.

Натяжна стеля «звездное небо» складається з наступних основних компонентів:

 1. Світловий оптоволоконний кабель. Його плюси – повна електро- та пожежобезпечність, мале енергоспоживання і рівень теплопровідності. Такі волокна не бояться вологи, відрізняються міцністю і безшумністю роботи. Натяжна стеля стандартній комплектації включає від 50 до 500 таких ниток зі світловими зрізами, при цьому на м2 площі їх встановлюється до 100-150 шт.
 2. Джерело світлової енергії. У цій ролі виступає особливий генератор (проектор). Роботу приладу забезпечують галогенові лампи або світлодіоди. Щоб на натяжній стелі «зоряне небо», фото якого ви можете переглянути на нашому сайті, зображення було максимально реалістичним, застосовуються лазерні генератори. Для монохромного зображення встановлюються однотонні лампи, але, якщо додати до них світлофільтри, вийде натяжна стеля з багатобарвним підсвічуванням.

Вирівнювання поверхні і закінчення робіт

Роботи по установці конструкції, як правило, виконуються в наступному порядку:

 1. Для установки конструкції по периметру кімнати кріпиться профіль, розмічається фальш-стелю з попередньою оцінкою місць майбутніх проколів.
 2. Виконуються установка полотна.
 3. Коли всі маніпуляції закінчені, а поверхня над головою стала ідеально рівною, в ній виконуються проколи за заздалегідь підготовленим кресленням, що повторює обриси планет, сузір’їв, окремих зірок. В зроблені проколи опускаються кінці оптоволокна.
 4. Фінальний етап – підключення контролера до мережі.

Ціна зам2 натяжної стелі з ефектом зоряного неба залежить від особливостей технології його установки, використання додаткових ефектів, обраних матеріалів та інших факторів. Якщо ви хочете замовити натяжні стелі «зоряне небо» , ціна яких вас повністю влаштує, звертайтеся в компанію «Starry Sky».

Cтатті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *